אז אתמול בבוקר כאמור, התחלתי את היום באמצע הלילה וניצלתי את הזמן לעדכון קצר.
מה שקרה אח"כ הוא שירדנו לאכול ארוחת בוקר, ובשעה שמונה וחצי בערך יצאנו לדרך של כ 350 ק"מ לקרפיניסי.
הגענו לביוואק לקראת צהריים וישר יצאתי לסיבוב להכרת האזור.
אחרי סיבוב שלם שבו לא מצאתי לא את האנגלים עם האופנוע שלי ולא את האיטלקים שאצלהם אני ממוקם, חזרתי לשאר החבורה שהתאוששה מהנסיעה ויצאנו לסיבוב נוסף משותף.
הפעם הסיבוב היה יותר יסודי ודי מהר גילינו את הפינה שבה הסתתרה המשאית של Desert Rose האנגלית שפה זה המקום שוב להגיד תודה גדולה על הסיוע בהעברת הגברת והציוד ממרוקו ליוון.
ג'ון החמוד נכנס למשאית להוציא את הגברת ואני כססתי ציפורניים.
היא יצאה קצת יותר שבורה ממה שנכנסה (מסתבר שדי פירוקה אותה כדי לתפוס פחות מקום) ואחרי הרכבה זריזה של המיכל היא הניעה בשמחה לכל תשואות החבורה.
בשלב הזה הם המשיכו בסיור ההכרות שלהם, לא לפני שצילמו את המפגש המרגש.
אני מאידך גיסא יצאתי לשלב הבא במבצע והוא איתור האיטלקים. עם האופנוע המבצע הזה הפך לדי פשוט וחיש קל מצאתי אותם, התחבקנו, התנשקנו, שתינו אספרסו קטן וישר לקחתי את הרכב שלהם להביא את ארגז הכלים ותיק הציוד מהאנגלים ואת מזוודת חלקי החילוף מוואסיליס התותח שפה המקום להגיד תודה גם לו על אירוח נפלא, סבלני ומקצועי.
מאז ועד רגע כתיבת שורות אלו (למעט ארוחת ערב אתמול בעשר בלילה, שנת לילה ערבה ורצופה, וארוחת ערב שהסתיימה הרגע) עבדתי על הגברת.
כצפוי הייתה המון עבודה, אבל סיימתי את רובה המוחלט והגברת אמנם לא במצב מושלם אבל ממש מתקרבת ואני שמח ומאושר מעמידתי בלו"ז של עצמי עם קצת עזרה מחברים איטלקים :).
מחר בבוקר תדריך בעשר וחצי והזנקה מהמקום ה 133 בשעה 16:23:30 לסטייג' קצרצר של כ 50 ק"מ,
בזמן הזה הבת המהממת הגדולה שלי כבר תהיה אחרי חצי בגרות במתמטיקה ואני מאחל לה הצלחה בבחינה.
תוכלו לעקוב אחרי המיקום המעודכן שלי בפריט התפריט כאן באתר המיקום שלי.
עד כאן להפעם.
לילה טוב

אם קראתם עד לכאן בקשה קטנה:
תנו סימן חיים כאן או בפייס או בוואטסאפ או אסמס או בהעברה בנקאית וכך לא ארגיש שאני כותב לעצמי, גם ככה צוקי המניאק גמר אותנו עם האלגוריתם המזדיין שלו.
תודה


0 thoughts on “Hellas Rally 2019 – הכנות אחרונות”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Related Posts

אופנוע שטח

Hellas Rally 2019 – הדרך

פחות מחודש עבר, עוד לא הספקתי לעכל עד תומה את ההרפתקאה במרוקו והנה נולדה לה אחת חדשה. דיון עם אחינועם בהמתנה לטיסה על ההבדל בין לחץ להתרגשות זרק אותי להלאס 13. שם למדתי על ההבדל Read more…

אופנוע שטח

Morocco Desert Challenge 2019 – סיכום

מאז שהבנתי שאני רוכב ראלי, היה דבר אחד שנראה לי תמיד כפסגת השאיפות. לא, לא הדקאר. אבל קרוב. פסגת שאיפותיי הייתה להשתתף במרוץ בסהרה, כזה של אלפי ק"מ בדיונות ובמרחבים האינסופיים של המדבר. רצה הגורל Read more…

אופנוע שטח

2019 – Morocco Desert Challenge דרמה בהמשכים

דרמה: נקודת המפגש בין שתי קצוות מנוגדים. עני ועשיר: היום הראשון במירוץ, שיירה המורכבת ממאות כלי מירוץ משופרים ומשודרגים עד בלי די, מלווים ברכבי הסיוע מזוודים עד להתפקע, נהוגים ביד בוטחת על ידי אזרחי אימפריות Read more…